Uitslagen

Laatste uitslagen:
15 jun 2019:
Wemeldinge 2019

10 jun 2019:
Tubbergen 2019

02 jun 2019:
Boekel 2019

30 mei 2019:
Nunspeet 2019

25 mei 2019:
Rockanje 2019

27 apr 2019:
Holten 2019

27 okt 2018:
Eindstand 2018

16 sep 2018:
Gemert 2018

25 aug 2018:
Vlagtwedde 2018

12 aug 2018:
Zeeland N-Br 2018


Naar uitslagenarchief

Nunspeet 2019

30 mei 2019

  50 cc
1 68 Joep Sanders
2 39 Johan Seinen
3 20 Harrie Klein Zessink
4 73 Cok Dijkgraaf
5 43 Tonny van Duren
6 4 Johan Fondse
7 87 Annely Aartman
8 91 Leroy Eenink
9 47 Ger Bruin
10 67 Roy Klein Zessink
11 26 René Sanders
12 24 Pieter Sanders
13 27 Janita van Soest
14 61 Evert Eenink
startnrs. 2 en 60 gediskwalificeerd i.v.m. negeren blauw / groene vlagsituatie
     
  125 cc
1 73 Jan Hermans
2 88 Sjef de Lepper
3 49 Henk van Luttikhuizen
4 21 Dick Hamers
5 18 Harry ten Barge
6 31 Jan Zwiers
7 20 Gerard Aartman
8 22 Rob van Boxmeer
9 25 Jan Heite
10 15 André van den Berg
11 50 René van der Ham
12 56 Jaap Buss
13 28 Ronald Bastemeijer
14 46 Hans Staub
     
  250 cc
1 75 Jan Borst
2 15 Jacob Imminga
3 54 Derk Wekema
4 27 Harrie Brouwer
5 23 Antoon Geerlings
6 73 Jan Hermans
7 84 Johan Kapteijn
8 83 Manuel Nieuwdorp
9 82 Gerard Aartman
10 43 Fred Boekel
11 14 Hans van den Bergh
12 94 Dominik Birrer
startnr. 31 gediskwalificeerd i.v.m. negeren blauw / groene vlagsituatie
     
  350 cc
1 99 Ton van Dongen
2 55 John van den Broek
3 80 Herman Wesselink
4 34 Fred Boekel
5 70 Ed van Nieuwenhuijzen
6 53 Aad Eijs
7 33 Tim-Alexander Adler
8 84 Nardi de Waal
9 49 Manfred Ahrens
10 88 Jan Bant
11 56 Jan Zwiers
12 59 Robert Lamée
13 62 Bram Doensen
14 3 Fokke Penninga
     
  500 cc
1 64 Gé van Dijk
2 32 Henk Batterman
3 27 Derk Wekema
4 92 René Meinema
5 33 John van den Broek
6 8 Johan Kapteijn
7 73 Marco Koster
8 40 Rinse Eilander
9 46 Leen Rehorst
10 20 Janko Zeggelaar
     
  Pré 50 & 125 cc vet.
1 2 Joep Sanders
2 3 Harm Koster
3 15 Frank van Boxmeer
4 58 Karel Bultink
5 75 Jan Mulder
6 65 Egbert Ponsteen
7 97 Theo Hudepohl
8 73 Chris Vredenbrecht
9 18 André van den Berg
10 87 Eric Bouw
11 78 Johan Scholtus
12 52 Willem Stahlecker
13 56 Hille de Graaf
14 86 Gert-Jan Bouw
15 36 Harrie Klein Zessink
startnr. 19 gediskwalificeerd i.v.m. negeren blauw / groene vlagsituatie
     
  Zijspan
1 24 Henk van den Berg / Hendrikje Jacobs
2 99 Wim Barneveld / Gert Duivenman
3 5 Manfred Kasen / Sigrid Schild
4 20 Johan Barten / Janko Zeggelaar
5 53 Nardi de Waal / Charissa Simonis
6 19 Onno de Bruijn / Tamara de Vos
7 3 Willem Arends / Mickel Lugtmeier
8 66 Cor van Soest / Janita van Soest
9 29 Cees Ponsteen / Gert Drost
10 17 Dietrich Cöppencastrop / Mike Hagenbeek